Kempingowanie czas zacząć!

Niniejszym stronę o kempingowaniu uważamy za otwartą! 🙂 Wakacje i wszelkie wyjazdy długo były wyzwaniem po tytułem: 

„Jak to zorganizować, żeby wszyscy byli zadowoleni?”

Bardzo nam miło gościć Was na naszej stronie. Jesteśmy małżeństwem z 10-letnim stażem. Ja mam na imię Kasia, a mój mąż Bartek. Mamy trójkę synów i mieszkamy w okolicach Wrocławia.

Lubimy klimacik kempingów i spędzanie w ten sposób urlopów. Wcześniej jeździliśmy pod namiot, a teraz planujemy zakup przyczepy . Na tej stronie będziemy dzielić się wszelkimi doświadczeniami z tym związanymi. 

Byliśmy sobie kiedyś parą bez dzieci. Podjęcie decyzji o wycieczce było trochę prostsze. Byliśmy też piękni i młodzi w związku z czym nasze wymagania i oczekiwania co do rejonu, czy też miejsca noclegu nie były specjalnie wygórowane. Raz pojechaliśmy do pensjonatu, raz pod namiot, potem za granicę ze dwa razy i następnym razem nad polską plażę. Nie mieliśmy ulubionych miejsc, nie chcieliśmy zwiedzić całego świata. Próbowaliśmy różnych kombinacji.

Kilka lat minęło, pojawiły się dzieci i zaplanowanie wyjazdu okazało się trudniejszym wyczynem. Oto kilka powodów, dla których zdecydowaliśmy się właśnie na kempingowanie.

Dziś planujemy kupić przyczepę kempingową. Przygotowania do zakupu przyczepy trwają dość długo. Najdłużej znalezienie odpowiedniej przyczepy 🙂

Będziemy dzielić się naszymi doświadczeniami. Przekażemy Wam całą masę wiedzy o przyczepie kempingowej. Opowiemy o kosztach, komisach, o częstych wadach, o krążących mitach. Przedstawimy kempingi, które będziemy odwiedzać.

Podróżować będziemy zarówno z dziećmi, jak i we dwójkę. Na razie po Polsce, a kiedyś pewnie ruszymy trochę dalej.

Będzie to blog zarówno z pięknymi zdjęciami odwiedzanych miejsc, jak i fotkami sanitariatów kempingowych. Będą opisy tras, testy gadżetów kempingowych, wywiady z właścicielami ośrodków. Będzie to kompleksowe kempingowanie z Kasią i Bartkiem!0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Discover more from Wypożyczalnia przyczep kempingowych. Opinie oraz testy miejsc i akcesoriów kempingowych.

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading